Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu Keskerakonna fraktsioon valis tänasel parlamendi XIII koosseisu esimesel kogunemisel taas esimeheks Kadri Simsoni ning aseesimeesteks Mailis Repsi ja Valeri Korbi. Uuesti ametisse kinnitatud Simson toonitas, et ta peab mõistlikuks sissetöötanud meeskonnaga jätkamist.

„On meeldiv tõdeda, et erakonnakaaslased on taaskord usaldanud mulle fraktsiooni juhtimise. Keskerakond on Riigikogu suurim opositsioonijõud ning meie tegemistest sõltub väga palju. Vaadates seda, millise ebakindluse ja erimeelsuste pealt luuakse uut koalitsiooni, on tugeval opositsioonil suur ja tähtis roll ,“ sõnas Kadri Simson.

Simsoni hinnangul peab Riigikogu uue koosseisu üheks peamiseks ülesandeks saama Eesti maksusüsteemi muutmine. Saadiku hinnangul on astmelist tulumaksu pooldamas juba suurem osa parlamendiliikmetest, seega tuleb muudatus uues koosseisus ka ära teha.

„Meie maksusüsteem vajab kiiresti reformimist. Loodetavasti on Riigikogu uus koosseis enam võimeline oma pilku Euroopasse suunama. Usun, et suudame antud küsimuses Riigikogu teiste jõududega ka hea ja tulemusliku koostöö saavutada,” lõpetas Kadri Simson.

Jaan Männik

631 6691

Tagasiside