Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Pressiteade
06.10.2011
IRL

IRLi parlamendifraktsioon külastab Viljandimaad

IRLi parlamendifraktsioon teeb täna väljasõidu Viljandimaale, et seal kohtuda kohalike elanike ja ettevõtjatega, et kuulata nende mõtteid nii Viljandimaa ja ka Eesti poliitika kujundamise osas.

Viljandimaad külastavad fraktsiooni esimees Urmas Reinsalu, erakonna peasekretär Priit Sibul, riigikogu õiguskomisjoni esimees Makro Pomerants, riigikogu keskkonnakomisjoni esimees Tõnis Lukas ning Kai Iva, Liisa-Ly Pakosta, Erki Nool, Andrus Saare, Annely Akkermann ja Siim Kabrits.

IRLi poliitikud tutvuvad muu hulgas Viljandimaa omavalitsuste, ettevõtete ja haridusasutustega. Samuti võtavad saadikud osa Hendrik Adamsoni 120. sünniaastapäeva puhul proosakogumiku „Kuldsel elukoidikul“ esitlusest Kärstna koolis.

Tõnis Lukas annab August Kitzbergi nimelise Gümnaasiumis 12. klassile ajalootunni teemal „Prantsusmaa ja Suur-Britannia kahe maailmasõja vahel“.

Samuti on IRL väljas ka „Kuulamise telkidega“, kus elanikud saavad otse poliitikutega suhelda. Telgid on väljas kella 10 ja 12 vahel Tarvastu vallas Mustla turuplatsil ning kella 16st kella 18ni Viljandi linnas Viljandi bussijaama juures.

Tagasiside