Leht, mida soovite vaadata, asub veebi täisversioonis. Kas soovite vaadata täisversiooni?

Edasi

Riigikogu

Komisjon vaatas oma tänasel (18.03.2013) istungil läbi Vabariigi Valitsuse algatatud kohanimeseaduse ja kinnistusraamatuseaduse muutmise seaduse eelnõu (362 SE) muudatusettepanekud.

Riigikogu liikmed, fraktsioonid ega teised komisjonid eelnõule muudatusettepanekuid ei esitanud. Kõik parandused, kokku seitse, olid ette valmistatud algataja esindaja ja juhtivkomisjoni koostöös ning olid oma loomult keelelist, tehnilist ning täpsustavat laadi. Sisulisi muudatusi eelnõus ei tehtud. Komisjon arvestas kõiki ettepanekuid täielikult ning otsustas saata eelnõu 362 SE täiskogule teiseks lugemiseks 26.03.2013 ettepanekuga teine lugemine lõpetada. Eelnõu komisjonipoolne ettekandja on komisjoni liige Heimar Lenk.
Eelnõu algataja esindaja poolt osalesid komisjoni istungil Maa-ameti aadressiandmete osakonna juhataja Mall Kivisalu ja Siseministeeriumi regionaalarengu osakonna õigusnõunik Olivia Taluste.

Lisainfo Heimar Lenk (tel 631 6498, Heimar.Lenk@riigikogu.ee), Merle Kruusimägi (tel 631 6501, Merle.Kruusimagi@riigikogu.ee)
 

Tagasiside