Leht, mida soovite vaadata, asub veebi täisversioonis. Kas soovite vaadata täisversiooni?

Edasi

Riigikogu

Esmaspäeval 16.12.2013 arutab põhiseaduskomisjon kahte eelnõu.

Esiteks valmistab põhiseaduskomisjon esimeseks lugemiseks ette Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni algatatud kodakondsuse seaduse § 29 muutmise seaduse eelnõu (459 SE). Eelnõu vastutav ametnik on Erle Enneveer (erle.enneveer@riigikogu.ee, 631 6440) ja vastutav Riigikogu liige määratakse esimese lugemise käigus.

Komisjon valmistab kolmandaks lugemiseks ette Vabariigi Valitsuse algatatud Euroopa Parlamendi valimise seaduse muutmise seaduse eelnõu (520 SE). Eelnõu vastutav ametnik on Erle Enneveer ja vastutav Riigikogu liige on Neeme Suur (Neeme.Suur@riigikogu.ee, 631 6582).

Lisaks kujundab komisjon arvamuse Euroopa Komisjoni korraldatud Euroopa õigusel rajaneva ala tuleviku teemalise avaliku konsultatsiooni kohta ning arutab Riigikogu kodu- ja töökorra seaduse muutmise seaduse eelnõu projekti.

Komisjoni istungist on kutsutud osa võtma Siseministeeriumi, Politsei- ja Piirivalveameti ning Justiitsministeeriumi esindajad.
 

Teisipäeval 17.12.2013 teeb põhiseaduskomisjon kokkuvõtte politsei tööst 2013.a kohaliku omavalitsuse volikogu valimistel ning viib läbi sissejuhatava arutelu poliitilises tegevuses avalike vahendite mittekasutamise järelevalvest.

Istungist on kutsutud osa võtma Politsei- ja Piirivalveameti esindajad.

Tagasiside