Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 15täiskogu istung

Arupärimisi päevakorras ei ole. Avatud on vaba mikrofon.
 
Komisjonides (kell 11)

Keskkonnakomisjonis –
kohtumine keskkonnaminister Keit Pentusega.

Kultuurikomisjonis –
põhikooli- ja gümnaasiumiseaduse muutmise seaduse eelnõu (1 SE); koolieelsete lasteasutuste seaduse muutmise seaduse eelnõu (2 SE); kutseõppeasutuse seaduse ja erakooliseaduse muutmise seaduse (6 SE).

Maaelukomisjonis –
kohtumine Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja juhtidega.

Põhiseaduskomisjonis –
arvamus Euroopa Parlamendi ja nõukogu määruse eelnõu kohta, millega muudetakse ühenduse piirieeskirja ja Schengeni lepingu rakendamise konventsiooni.
Rahanduskomisjonis – väärtpaberituru seaduse ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu (8 SE); ülevaade stabiliseerimisreservi varade koosseisu ja väärtuse kohta seisuga 31.03.2011; hasartmängumaksust toetuste määramise nõukogu moodustamise otsuse eelnõu algatamine.  

Riigikaitsekomisjonis –
arutusel on võimalik osalemine Balti ja Põhjala riikide ning Poola parlamentide kaitsekomisjonide kohtumisel Vilniuses (15.-16. maini) ning XXIV kõrgematel riigikaitsekursustel (15. – 20. maini);  

Sotsiaalkomisjonis –
ülevaade tööturu olukorrast (ruum L 333).

Väliskomisjonis –  
ülevaade arengutest Hiinas ja Eesti-Hiina kahepoolsed suhted, kutsutud Eesti suursaadik Hiina Rahvavabariigis Andres Unga.

Õiguskomisjonis –
väljasõiduistung Päästeameti häirekeskuses;

Kohtumised

Kell 12.45
– Eesti-Moldova parlamendirühm kohtub Moldova suursaadikuga Eestis Victor Guzuniga (ruum L 241).

Kell 13 –
Riigikogu aseesimees Laine Randjärv kohtub Ülemaailmse Eesti Kesknõukogu (New York) asepresident Ylo Ansoniga.

Kell 15.15
– Riigikogu majanduskomisjoni liikmed kohtuvad OECD majandusanalüütikutega. Kohtumisel on arutusel OECD Eesti majandusraport (ruum L-342).

 
* Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjoni esimees Taavi Rõivas osaleb (17.04-19.04) Varssavis Eesti, Läti, Leedu ja Poola parlamentide Euroopa Liidu asjade komisjonide esimeeste kohtumisel.
Riigikogu pressitalitus
 
Tagasiside