Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Euroopa Liidu asjade komisjoni videoistungil – kell 10: Eesti seisukohtadest 31. jaanuarist 1. veebruarini toimuval Euroopa Liidu konkurentsivõime nõukogu mitteametlikul kohtumisel (siseturg ja tööstus), kutsutud ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Andres Sutt; seisukoha andmine Euroopa Komisjoni Solventsus II paketi kohta, mis käsitleb kindlustustegevust ja -järelevalvet ning kindlustusandjate kriisilahendust, kutsutud Rahandusministeeriumi esindaja; seisukoha andmine Euroopa Komisjoni energiatõhususe direktiivi eelnõu ettepanekule, kutsutud Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi esindaja; seisukoha andmine Euroopa Komisjoni taastuvenergia direktiivi eelnõu ettepanekule, kutsutud Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi esindaja; seisukoha andmine Euroopa Komisjoni avalikule konsultatsioonile „Loomade heaolu – ELi õigusaktide läbivaatamine“.

26. – 28. jaanuar
Väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson osaleb konverentsil „Hybrid challenges of the modern world, Ukraine and threats“ Kiievis Ukrainas.

27. – 29. jaanuar
Riigikogu esimees Jüri Ratas on ametlikul visiidil Hispaanias. Delegatsiooni kuuluvad ka Eesti-Hispaania parlamendirühma esimees Raivo Tamm ning Riigikogu liige Sven Sester.

27. – 30. jaanuar
Riigikogu aseesimees Martin Helme kohtub erakonna VOX juhi Santiago Abascal Condega Madridis Hispaanias.

Riigikogu pressiteenistus
Epp-Mare Kukemelk
tel 6316356; 515 3903
e-post epp-mare.kukemelk@riigikogu.ee   
päringud press@riigikogu.ee

Tagasiside