Leht, mida soovite vaadata, asub veebi täisversioonis. Kas soovite vaadata täisversiooni?

Edasi

Riigikogu

 

Urmas Seaver

Avalike suhete osakond
Juhataja
503 9907, 631 6350
urmas.seaver@riigikogu.ee

Epp-Mare Kukemelk

Epp-Mare Kukemelk

Avalike suhete osakond
Kommunikatsioonijuht
515 3903, 631 6356
epp-mare.kukemelk@riigikogu.ee

Merilin Kruuse

Merilin Kruuse

Avalike suhete osakond
Pressinõunik 
510 6179, 631 6592
merilin.kruuse@riigikogu.ee

Veiko Pesur 

Veiko Pesur

Avalike suhete osakond
Pressinõunik 
5559 0595, 631 6353
veiko.pesur@riigikogu.ee

Gunnar Paal

Gunnar Paal

Avalike suhete osakond
Pressinõunik
5190 2837, 631 6351
gunnar.paal@riigikogu.ee

Liisa Johanna Lukk

Liisa Johanna Lukk

Avalike suhete osakond
Infonõunik
5331 0789, 631 6456
liisajohanna.lukk@riigikogu.ee

Fraktsioonide pressinõunikud

Eesti Keskerakonna fraktsioon

Andres Kalvik
andres.kalvik@riigikogu.ee, 631 6691

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsioon

Holger Berg
holger.berg@riigikogu.ee, 631 6611

Eesti Reformierakonna fraktsioon

Kajar Kase
kajar.kase@riigikogu.ee, 631 6933

Isamaa fraktsioon

Karl Sander Kase
karlsander.kase@riigikogu.ee,  631 6600

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon

Kai Kalamees
kai.kalamees@riigikogu.ee, 631 6584

Üles

Viimati muudetud: 18.11.2020

Tagasiside