Leht, mida soovite vaadata, asub veebi täisversioonis. Kas soovite vaadata täisversiooni?

Edasi

Riigikogu

Üldinfo

Alates 2005. aastast olen tegelenud sotsiaalse sidususe ja integratsiooni teemadega eri tasanditel: teaduslikul, ajakirjanduslikul ja munitsipaaltasandil. Pean oluliseks jätkata tegevust suunas, mis soodustaks ühiskonna lõimumist ja ühise inforuumi tekkimist. Töötan selle nimel, et noortele oleks tagatud kvaliteetne ja nüüdisaegne haridus ning õppekeskkond oleks turvaline ja tõhus. Tahan panustada ka Eesti eakatele väärika elu loomisse.



Valimisringkond: Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa

Maria Jufereva-Skuratovski

Hääletused

Kõik hääletused
Kohaloleku kontrolli info kajastab ainult kohalolekut või puudumist konkreetse kohaloleku kontrolli tegemise hetkel, mitte tervel istungipäeval.
18.04.2019 / 10:03
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
17.04.2019 / 17:43
PooltPoolt
Lõpphääletus
17.04.2019 / 14:01
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
16.04.2019 / 10:02
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
15.04.2019 / 15:34
VastuVastu
Lõpphääletus
15.04.2019 / 15:02
PooltPoolt
Päevakorra kinnitamine
15.04.2019 / 15:01
KohalKohal
Kohaloleku kontroll

Üles

Tagasiside