Leht, mida soovite vaadata, asub veebi täisversioonis. Kas soovite vaadata täisversiooni?

Edasi

Riigikogu

Üldinfo

Sünniaeg ja -koht: 05.11.1980 Pärnu
Perekonnaseis: vabaabielus, tütar
Haridus: Tartu Ülikool, informaatika 1998–; Pärnu Vene Gümnaasium 1998
Töökohad: XII Riigikogu 2011–; Serenda Invest OÜ, tegevjuht 2005–2008;
Rate Solutions OÜ, tegevjuht 2003–2005
Tegevusalad: Rate Solutions OÜ, arendusjuht
Erakond: Eesti Reformierakond 2010–
Esinduskogud: XII Riigikogu
Ühiskondlik tegevus: Start-up Estonia nõukogu; ettevõtluskonkursi Ajujaht žürii liige
Loominguline tegevus: avaldanud artikleid ajakirjanduses
Huvialad: kirjandus
05.05.2011

Sõnavõtud

  • 10:00 Riigikogu liikme Andrei Korobeiniku ametivanne
  • Asudes täitma oma kohustusi Riigikogu liikmena Riigikogu XIV koosseisus, annan vande jääda ustavaks Eesti Vabariigile ja tema põhiseaduslikule korrale. (Aplaus.)
  • Loe lähemalt

Kõik sõnavõtud

Hääletused

Kõik hääletused
Kohaloleku kontrolli info kajastab ainult kohalolekut või puudumist konkreetse kohaloleku kontrolli tegemise hetkel, mitte tervel istungipäeval.
16.05.2019 / 10:12
PuudubPuudub
Lõpphääletus Riigikogu otsus "Korruptsioonivastase erikomisjoni moodustamine"
16.05.2019 / 10:10
PuudubPuudub
Lõpphääletus Riigikogu otsus "Julgeolekuasutuste järelevalve erikomisjoni moodustamine"
16.05.2019 / 10:08
PuudubPuudub
Lõpphääletus Riigikogu otsus "Riigieelarve kontrolli erikomisjoni moodustamine"
16.05.2019 / 10:06
PuudubPuudub
Kohaloleku kontroll
15.05.2019 / 14:02
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
15.05.2019 / 12:00
PuudubPuudub
Kohaloleku kontroll
14.05.2019 / 10:15
Ei hääletanudEi hääletanud
Ettepaneku hääletamine

Üles

Tagasiside