Leht, mida soovite vaadata, asub veebi täisversioonis. Kas soovite vaadata täisversiooni?

Edasi

Riigikogu

Üldinfo

Olen pärit Põltsamaa lähedalt Lustivere külast. Kandideerisin Riigikokku Reformierakonna meeskonnas, sest soovin, et Eestis jätkuks inimeste ettevõtlikkust ja edumeelsust soosiv poliitika, mis on olnud Eesti edu aluseks. Peale poliitika naudin sportimist ja mälumängu ning osalen aktiivselt ka kohaliku omavalitsuse töös.



Valimisringkond: Jõgeva- ja Tartumaa

Erkki Keldo

Hääletused

Kõik hääletused
Kohaloleku kontrolli info kajastab ainult kohalolekut või puudumist konkreetse kohaloleku kontrolli tegemise hetkel, mitte tervel istungipäeval.
18.04.2019 / 10:03
PuudubPuudub
Kohaloleku kontroll
17.04.2019 / 17:43
PuudubPuudub
Lõpphääletus
17.04.2019 / 14:01
PuudubPuudub
Kohaloleku kontroll
16.04.2019 / 10:02
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
15.04.2019 / 15:34
PooltPoolt
Lõpphääletus
15.04.2019 / 15:02
PooltPoolt
Päevakorra kinnitamine
15.04.2019 / 15:01
KohalKohal
Kohaloleku kontroll

Üles

Tagasiside