Leht, mida soovite vaadata, asub veebi täisversioonis. Kas soovite vaadata täisversiooni?

Edasi

Riigikogu

Üldinfo

KAJA KALLAS

Harju- ja Raplamaa valimisringkond

18.06.1977 Tallinn
abielus, peres kasvab kolm last

Haridus: Estonian Business School, magistriõpe 2007–; Tartu Ülikool, õigusteadus 1999; Tallinna 7. Keskkool 1995
Töökohad: Euroopa Parlament 2014-2018, XII Riigikogu 2011–2014; Advokaadibüroo Luiga Mody Hääl Borenius, vandeadvokaat, partner 2006–2011; Advokaadibüroo Tark & Co, advokaat, vandeadvokaat, partner 1998–2006; Teater "Vanemuine", juhi abi 1996.
Erakond: Eesti Reformierakond 2010– .
Esinduskogud: XII ja XIV Riigikogu, Euroopa Parlament.
Muu tegevus: Eesti Advokatuur (liikmelisus peatatud); 
raamat “MEP. 4 aastat Euroopa Parlamendis” 2018, raamatu "Ühinemised ja ülevõtmised" kaasautor 2004.
Huvialad: golf, nuputamisülesanded.
3.04.2019

Sõnavõtud

  • 14:02 Peaministrikandidaat Jüri Ratasele volituste andmine valitsuse moodustamiseks
  • Aitäh! Hea Jüri! Sa räägid siin, vastad mitmele küsimusele, öeldes väga patroneerivalt, et ei tohi kedagi välistada ja väga inetu on ikkagi kedagi välistada, ometi sa enne valimisi ise välistasid väga selgelt EKRE-ga koostöö ja ütlesid seda mitu-mitu korda välja. Nüüd küsimus, et
  • Loe lähemalt

Kõik sõnavõtud

Hääletused

Kõik hääletused
Kohaloleku kontrolli info kajastab ainult kohalolekut või puudumist konkreetse kohaloleku kontrolli tegemise hetkel, mitte tervel istungipäeval.
18.04.2019 / 10:03
PuudubPuudub
Kohaloleku kontroll
17.04.2019 / 17:43
VastuVastu
Lõpphääletus
17.04.2019 / 14:01
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
16.04.2019 / 10:02
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
15.04.2019 / 15:34
PooltPoolt
Lõpphääletus
15.04.2019 / 15:02
PooltPoolt
Päevakorra kinnitamine
15.04.2019 / 15:01
KohalKohal
Kohaloleku kontroll

Üles

Tagasiside