Leht, mida soovite vaadata, asub veebi täisversioonis. Kas soovite vaadata täisversiooni?

Edasi

Riigikogu

Üldinfo

Seisan oma valijate ja kogu Eesti rahva eest ning töötan selle nimel, et me saaksime Eesti riigis tõsta olulisele kohale kõikide abivajajate igakülgse toetamise. Minu jaoks on tähtsad sotsiaal- ja tervishoiupoliitika.


Euroopa Liidu asjade komisjon, Sotsiaalkomisjon
Valimisringkond: Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita linnaosa

Elulugu
Tõnis Mölder

TÕNIS MÖLDER

Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita valimisringkond

09.10.1989 Lihula
Abielus, tütar

Haridus: Lihula Gümnaasium 2009; Tallinna Ülikool, riigiteadused 2009–2015.

Töökohad: Tallinna Linnavalitsus: Pirita Linnaosa arendusnõunik 2010–2011, Linnakantselei, linnapea referent 2011–2013, Pirita Linnaosa vanem 2013–2017, abilinnapea 2017–2019.

Erakond: Eesti Keskerakond alates 2008.

Esinduskogud: XIV Riigikogu (sotsiaalkomisjoni esimees); Tallinna Linnavolikogu 2019– .

Muu tegevus: Eesti Invaspordi Liidu juhatuse liige; ASide Ida- Tallinna Keskhaigla ja Lääne-Tallinna Keskhaigla nõukogu liige.

Huvialad: sport, kino.

29.05.2019

Hääletused

Kõik hääletused
Kohaloleku kontrolli info kajastab ainult kohalolekut või puudumist konkreetse kohaloleku kontrolli tegemise hetkel, mitte tervel istungipäeval.
23.01.2020 / 10:07
PooltPoolt
Lõpphääletus Relvaseaduse, riigilõivuseaduse ja strateegilise kauba seaduse muutmise seadus (tulirelvadirektiivi ülevõtmine)
23.01.2020 / 10:03
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
22.01.2020 / 14:14
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
22.01.2020 / 12:00
PuudubPuudub
Kohaloleku kontroll
21.01.2020 / 10:02
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
20.01.2020 / 15:03
PooltPoolt
Päevakorra kinnitamine
20.01.2020 / 15:02
KohalKohal
Kohaloleku kontroll

Üles

Tagasiside