Leht, mida soovite vaadata, asub veebi täisversioonis. Kas soovite vaadata täisversiooni?

Edasi

Riigikogu

Üldinfo

Olen muusik, väikeettevõtja ja poliitik.  Riigikogus tahan tegeleda sotsiaalteemadega, seista pereväärtuste kaitsel, toetada ettevõtjaid ja kultuuritöötajaid. Ma lähtun põhimõttest, et Eesti riik on loodud eesti rahvuse, keele ja kultuuri säilimise tagamiseks üle aegade. Meie poliitika peab igas valdkonnas lähtuma tõsiasjast, et ilma eestlasteta ei ole ka Eesti riiki. Tahan teha kõik, et eesti rahva huvid oleksid kaitstud ja heaolu tagatud



Valimisringkond: Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa

Helle-Moonika Helme

Hääletused

Kõik hääletused
Kohaloleku kontrolli info kajastab ainult kohalolekut või puudumist konkreetse kohaloleku kontrolli tegemise hetkel, mitte tervel istungipäeval.
18.04.2019 / 10:03
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
17.04.2019 / 17:43
PooltPoolt
Lõpphääletus
17.04.2019 / 14:01
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
16.04.2019 / 10:02
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
15.04.2019 / 15:34
VastuVastu
Lõpphääletus
15.04.2019 / 15:02
PooltPoolt
Päevakorra kinnitamine
15.04.2019 / 15:01
KohalKohal
Kohaloleku kontroll

Üles

Tagasiside