Запрашиваемая вами страница доступна в полной версии сайта. Перейти на полную версию?

Вперед

Рийгикогу

Данные о проекте

Инициатор: Kultuurikomisjon
Инициирован: 13.05.2019
Ведущая комиссия: Kultuurikomisjon
Представитель ведущей комиссии: Ааду Муст
Ответственный служащий: Urvo Klopets

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette nimetada nõukogu liikmeteks järgmised Riigikogu liikmed: Viktoria Ladõnskaja-Kubits, Jevgeni Ossinovski, Valdo Randpere, Urmas Reitelmann ja Marika Tuus-Laul. Seaduse kohaselt nimetab Riigikogu kultuurikomisjoni ettepanekul Eesti Rahvusringhäälingu nõukogusse ühe esindaja igast Riigikogu fraktsioonist Riigikogu koosseisu volituste lõppemiseni. Rahvusringhäälingu tegevusvaldkonna tunnustatud asjatundjatest liikmeid käesoleva otsusega ei nimetata, kuivõrd nende volitused kestavad viis aastat.

Tексты

19 OE Ход производства по проекту

Вступление в силу
29.05.2019 Опубликован в Riigi Teataja
Первое чтение
27.05.2019 Täiskogu korraline istung esmaspäev, 27.05.2019 15:00
Постановление: Vastuvõetud
13.05.2019 Komisjoni istung esmaspäev, 13.05.2019 11:10
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 27.05.2019 15:00
Постановление: Назначить докладчиком Aadu Must
Постановление: Kiita heaks otsuse eelnõu tekst ja seletuskiri ning esitada eelnõu täiskogule

Протокол

Протокол

Инициирование
14.05.2019 Принят в производство
13.05.2019 Инициирован
Обратная связь
 

Распечатать

Урво Клопетс

Образование

  • Образование
    Высшее образование (магистр)
  • Специальность
    Õigusteadus ( - 2011)
  • Учебное заведение
    Tartu Ülikool

  • Образование
    Высшее образование (бакалавр)
  • Специальность
    Riigiteadused ( - 2006)
  • Учебное заведение
    Tartu Ülikool