Запрашиваемая вами страница доступна в полной версии сайта. Перейти на полную версию?

Вперед

Рийгикогу

Данные о проекте

Инициатор: Riigikohtu esimees
Инициирован: 25.10.2019
Ведущая комиссия: Põhiseaduskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Пауль Пуустусмаа
Ответственный служащий: Helin Leichter

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette nimetada Juhan Sarv Riigikohtu liikmeks alates 3. veebruarist 2020.

Tексты

102 OE Ход производства по проекту

Вступление в силу
22.11.2019 Опубликован в Riigi Teataja
Первое чтение
21.11.2019 Täiskogu korraline istung neljapäev, 21.11.2019 10:00
Постановление: Vastuvõetud
11.11.2019 Komisjoni istung esmaspäev, 11.11.2019 kell 11.15
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 21.11.2019 10:00
Постановление: Назначить докладчиком Põhiseaduskomisjoni esimees Paul Puustusmaa
Постановление: Teha juhatusele ettepanek võimaldada vastavalt Riigikogu kodu- ja töökorra seaduse § 117 lg 3 Juhan Sarvel esineda täiskogu ees kuni viieminutilise ettekandega

Протокол

Протокол

Инициирование
25.10.2019 Принят в производство
25.10.2019 Инициирован
Обратная связь
 

Распечатать

Хелин Лейхтер