Запрашиваемая вами страница доступна в полной версии сайта. Перейти на полную версию?

Вперед

Рийгикогу

Данные о проекте

Инициатор: Vabariigi Valitsus
Инициирован: 14.09.2015
Ведущая комиссия: Majanduskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Jaanus Marrandi
Ответственный служащий: Marin Daniel

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõuga kehtestatakse üldreegel, et raadioside on tagatud nii eesti kui ka inglise keeles, kuid Tallinna lennuinfopiirkonnas üle 9500 jala (u 3 km) kõrgusel lennates kasutatakse ainult inglise keelt. Eestikeelne raadioside puudutab umbes 20 erapilooti, kes nii kõrgel ei lenda. Kommertslendudele kehtib Euroopa Liidu õigusest tulenev inglisekeelse raadioside nõue. Eelnõu täpsustab julgestusalasest kontrollist vabastamise regulatsiooni. Välisministeeriumile antakse õigus vabastada Presidendi Kantselei direktori taotlusel Vabariigi Presidendi kutsel visiidil olevaid külalisi ning Vabariigi Valitsuse liikme või riigisekretäri taotlusel Eestis ametlikul visiidil viibivaid külalisi julgestuskontrollist.

Tексты

83 SE Ход производства по проекту

Вступление в силу
21.10.2015 Опубликован в Riigi Teataja
16.10.2015 Провозглашен
15.10.2015 Направлен президенту республики
Третье чтение
15.10.2015 Täiskogu korraline istung neljapäev, 15.10.2015 10:00
Постановление: Vastuvõetud
Второе чтение
14.10.2015 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 14.10.2015 14:00
Постановление: Направлено на третье чтение
12.10.2015 Komisjoni istung esmaspäev, 12.10.2015 11:10
Постановление: Kiita heaks eelnõu teise lugemise tekst ja seletuskiri

MAJK_12.10.2015_nr_24.bdoc

MAJK 12.10.2015 nr 24.docx

Первое чтение
30.09.2015 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 30.09.2015 14:00
Постановление: Направлен на второе чтение
28.09.2015 Komisjoni istung esmaspäev, 28.09.2015 11:10
Постановление: Внести предложение завершить первое чтение
Постановление: Внести предложение о назначении срока представления поправок 06.10.2015 12:00
14.10.2015 14:00
Постановление: Внести предложение завершить второе чтение
15.10.2015 10:00
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту

Protokoll.bdoc

Protokol_20150930.pdf

Riigikontroll rändepoliitika ülevaade esitlus.pptx

24.09.2015 Komisjoni istung neljapäev, 24.09.2015 09:45
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 30.09.2015 14:00

Protokoll_MAJK_24.09.2015_nr_21.bdoc

Protokoll_MAJK_24.09.2015_nr_20150924.pdf

Инициирование
22.09.2015 Komisjoni istung teisipäev, 22.09.2015 14:00
Постановление: Назначить докладчиком Jaanus Marrandi

Majanduskomisjon 22 09 2015.pptx

Protokoll_MAJK_22.09.2015_nr_20.bdoc

Protokoll_MAJK_22.09.2015_nr_20150924.pdf

15.09.2015 Принят в производство
14.09.2015 Инициирован
Обратная связь
 

Распечатать

Марин Даниэль

  • Должность
    Советник-руководитель секретариата
  • Телефон
    +372 6316503
  • E-post
  • Должностная инструкция

Образование

  • Образование
    Высшее образование (магистр)
  • Специальность
    Õigusteadus ( - 2005)
  • Учебное заведение
    Akadeemia Nord