Запрашиваемая вами страница доступна в полной версии сайта. Перейти на полную версию?

Вперед

Рийгикогу

Данные о проекте

Инициатор: Väliskomisjon
Инициирован: 16.10.2019
Ведущая комиссия: Väliskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Энн Ээсмаа
Ответственный служащий: Ivar Mölder

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette nimetada Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsiooni asendusliikmeks Vilja Toomast. Väliskomisjonis toimunud arutelude käigus esitati komisjoni liikmete poolt ettepanek nimetada Eesti delegatsiooni tegevuse tugevdamiseks kolmas asendusliige järgides ENPA põhikirjas toodud nõuet arvestada poliitiliste jõudude jaotust ning meeste ja naiste proportsionaalset esindatust rahvusparlamendis. Sellest tulenevalt tegi Eesti Reformierakonna fraktsioon ettepaneku nimetada delegatsiooni asendusliikmeks Vilja Toomast.

Tексты

95 OE Ход производства по проекту

Вступление в силу
14.11.2019 Опубликован в Riigi Teataja
Первое чтение
12.11.2019 Täiskogu korraline istung teisipäev, 12.11.2019 10:00
Постановление: Vastuvõetud
07.11.2019 Komisjoni istung neljapäev, 7.11.2019
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 12.11.2019 10:00
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту
Постановление: Назначить докладчиком väliskomisjoni esimees Enn Eesmaa
Инициирование
17.10.2019 Принят в производство
16.10.2019 Инициирован
Обратная связь
 

Распечатать

Ивар Мёльдер

Образование

  • Образование
    Высшее образование (квалификация, соответствующая степени магистра)
  • Специальность
    Mehaanikainsener ( - 1986)
  • Учебное заведение
    Tallinna Polütehniline Instituut