Запрашиваемая вами страница доступна в полной версии сайта. Перейти на полную версию?

Вперед

Рийгикогу

Данные о проекте

Инициатор: Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon, Раймонд Кальюлайд
Инициирован: 27.01.2021
Ведущая комиссия: Põhiseaduskomisjon
Представитель ведущей комиссии: Тоомас Кивимяги
Ответственный служащий: Helin Leichter

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu eesmärk on tõsta demokraatliku poliitika usaldusväärsust, suurendades kontrolli erakondade rahastamise läbipaistvuse üle. Selleks täpsustab eelnõu ERJK õigusi ning muudab selgemaks rikkumiste eest rakendatavad sanktsioonid. Täiendavate ülesannete täitmiseks nähakse ette ka ERJK eelarve suurendamist.

Tексты

321 SE Ход производства по проекту

Первое чтение
21.04.2021 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 21.04.2021 14:00
Постановление: Первое чтение закончено
20.04.2021 Täiskogu korraline istung teisipäev, 20.04.2021 10:00
Постановление: Обсуждение не было завершено
06.04.2021 Komisjoni istung teisipäev, 6.04.2021 kell 14.00
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 20.04.2021 10:00
Постановление: Внести предложение завершить первое чтение
Постановление: Внести предложение о назначении срока представления поправок 13.05.2021 17:15
Постановление: Назначить докладчиком põhiseaduskomisjoni esimees Toomas Kivimägi

Protokoll.asice

Volikiri

Protokoll

Инициирование
01.02.2021 Принят в производство
27.01.2021 Инициирован

Предложения о поправках

Мнения

Обратная связь
 

Распечатать

Хелин Лейхтер

Образование

  • Образование
    Высшее образование (квалификация, соответствующая степени магистра)
  • Специальность
    Õigusteadus ( - 1985)
  • Учебное заведение
    Tartu Riiklik Ülikool