Запрашиваемая вами страница доступна в полной версии сайта. Перейти на полную версию?

Вперед

Рийгикогу

Данные о проекте

Инициатор: Vabariigi Valitsus
Инициирован: 10.09.2019
Ведущая комиссия: Riigikaitsekomisjon
Представитель ведущей комиссии: Мартин Репинский
Ответственный служащий: Külli Mathiesen

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette osaleda jätkuvalt kuni 46 kaitseväelasega NATO juhitaval väljaõppe- ja nõustamismissioonil Afganistanis. Missiooni tegevus on suunatud Afganistani julgeolekuküsimustega seotud ministeeriumitele ja julgeolekujõududele, keskendudes sõjaväe ja politsei kõrgemale juhtimistasemele. Eesti osales operatsioonil ISAF Afganistanis 11 aastat (2003-2014), RSM-il alates 2015. aastast ning plaanib jätkata liitlaskohustuste täimist NATO juhitud väljaõppe- ja nõustamismissioonil senises mahus. Panustades NATO suurimasse käimasolevasse sõjalisse operatsiooni aitab Eesti kaasa rahvusvahelise julgeoleku olukorra parandamisse.

Tексты

72 OE Ход производства по проекту

Второе чтение
21.10.2019 Komisjoni istung esmaspäev, 21.10.2019 kell 11.00
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 06.11.2019 14:00
Постановление: Kiita heaks eelnõu II lugemise tekst ja seletuskiri
Постановление: Внести предложение завершить второе чтение
Постановление: Внести предложение провести окончательное голосование по законопроекту ja eelnõu Riigikogu otsusena vastu võtta
Первое чтение
25.09.2019 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 25.09.2019 14:00
Постановление: Первое чтение закончено
16.09.2019 Komisjoni istung esmaspäev, 16.09.2019 kell 11.00
Постановление: Предложение включить в повестку дня пленарного заседания 25.09.2019 14:00
Постановление: Внести предложение завершить первое чтение
Постановление: Внести предложение о назначении срока представления поправок 10 tööpäeva 09.10.2019 17:15
Постановление: Назначить докладчиком Martin Repinski

Протокол

Протокол

Инициирование
10.09.2019 Принят в производство
10.09.2019 Инициирован
Обратная связь
 

Распечатать

Кюлли Матиесен

Образование

  • Образование
    Высшее образование (магистр)
  • Специальность
    Võrdlev poliitka ( - 2014)
  • Учебное заведение
    Tartu Ülikool