Leht, mida soovite vaadata, asub veebi täisversioonis. Kas soovite vaadata täisversiooni?

Edasi

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Kultuurikomisjon
Algatatud: 13.05.2019
Juhtivkomisjon: Kultuurikomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Aadu Must
Vastutav ametnik: Urvo Klopets

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette nimetada nõukogu liikmeteks järgmised Riigikogu liikmed: Viktoria Ladõnskaja-Kubits, Jevgeni Ossinovski, Valdo Randpere, Urmas Reitelmann ja Marika Tuus-Laul. Seaduse kohaselt nimetab Riigikogu kultuurikomisjoni ettepanekul Eesti Rahvusringhäälingu nõukogusse ühe esindaja igast Riigikogu fraktsioonist Riigikogu koosseisu volituste lõppemiseni. Rahvusringhäälingu tegevusvaldkonna tunnustatud asjatundjatest liikmeid käesoleva otsusega ei nimetata, kuivõrd nende volitused kestavad viis aastat.

Tekstid

19 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
29.05.2019 Avaldatud Riigi Teatajas
Esimene lugemine
27.05.2019 Täiskogu korraline istung esmaspäev, 27.05.2019 15:00
Otsus: Vastuvõetud
13.05.2019 Komisjoni istung esmaspäev, 13.05.2019 11:10
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 27.05.2019 15:00
Otsus: Määrata ettekandjaks Aadu Must
Otsus: Kiita heaks otsuse eelnõu tekst ja seletuskiri ning esitada eelnõu täiskogule

Protokoll

Protokoll

Algatamine
14.05.2019 Menetlusse võetud
13.05.2019 Algatatud
Tagasiside
 

Prindi

Urvo Klopets

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraad)
  • Eriala
    Õigusteadus ( - 2011)
  • Õppeasutus
    Tartu Ülikool

  • Haridustase
    Kõrgharidus (bakalaureusekraad)
  • Eriala
    Riigiteadused ( - 2006)
  • Õppeasutus
    Tartu Ülikool