Leht, mida soovite vaadata, asub veebi täisversioonis. Kas soovite vaadata täisversiooni?

Edasi

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Eesti Reformierakonna fraktsioon
Algatatud: 20.02.2017
Juhtivkomisjon: Põhiseaduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Arto Aas
Vastutav ametnik: Erle Enneveer

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu eesmärk on nimetada julgeolekuasutuste järelevalve erikomisjoni liikmeks Arto Aasa asemel Kalle Laanet ja asendusliikmeks Arto Aas. Muudatus tuleneb sellest, et Arto Aas määrati riigireformi arengusuundade väljatöötamiseks moodustatud Riigikogu probleemkomisjoni liikmeks.

Tekstid

390 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
21.03.2017 Avaldatud Riigi Teatajas
21.03.2017 Avaldatud Riigi Teatajas
Esimene lugemine
16.03.2017 Täiskogu korraline istung neljapäev, 16.03.2017 10:00
Otsus: Vastuvõetud
07.03.2017 Komisjoni istung teisipäev, 7.03.2017, algus 15 minutit pärast täiskogu istungi lõppu
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 16.03.2017 10:00
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus
Otsus: Määrata ettekandjaks põhiseaduskomisjoni liige Arto Aas

Protokoll

Algatamine
21.02.2017 Menetlusse võetud
20.02.2017 Algatatud
Tagasiside
 

Prindi

Erle Enneveer

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraad)
  • Eriala
    Rahvusvaheline ja keskkonnaõigus ( - 2005)
  • Õppeasutus
    Islandi Ülikool

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraadile vastav kvalifikatsioon)
  • Eriala
    Õigusteadus ( - 1996)
  • Õppeasutus
    Tartu Ülikool