Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Isamaaliidu fraktsioon, Kultuurikomisjon
Ühendatud: 31.05.2005
Juhtivkomisjon: Kultuurikomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Helmer Jõgi

Tekstid

1121 SE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
10.07.2005 Jõustunud
30.06.2005 Arhiveeritud
30.06.2005 Avaldatud Riigi Teatajas
21.06.2005 Saadetud Riigikantseleile
20.06.2005 Välja kuulutatud
14.06.2005 Saadetud Vabariigi Presidendile
13.06.2005 Allakirjutatud
Kolmas lugemine
09.06.2005 Vastu võetud
Teine lugemine
07.06.2005 Teine lugemine lõpetatud
31.05.2005 Ühendatud
Tagasiside