Leht, mida soovite vaadata, asub veebi täisversioonis. Kas soovite vaadata täisversiooni?

Edasi

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Probleemkomisjon rahvastikukriisi lahendamiseks
Algatatud: 17.12.2018
Juhtivkomisjon: Sotsiaalkomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Viktor Vassiljev
Vastutav ametnik: Helgi Kundla

Tutvustus

Riigikogu otsuse „Rahvastikupoliitika põhialused aastani 2035“ eelnõu lähtub dokumendist „Rahvastikupoliitika põhialused 2035“. Põhialuste dokument määratleb Eesti rahvastikupoliitika üldise eesmärgi ja põhimõtted ning sõnastab alaeesmärgid ja tegevussuunad peamistes rahvastiku arenguga seotud valdkondades kuni 2035. aastani, teadvustades riigi vajadust osutada suuremat tähelepanu Eesti ühiskonna kestlikkuse ja arengu kindlustamisele.

Tekstid

779 OE Eelnõu menetluskäik

Esimene lugemine
22.01.2019 Komisjoni istung teisipäev, 22.01.2019 kell 14.00
Otsus: Ettepanek võtta täiskogu päevakorda 30.01.2019 14:00
Otsus: Teha ettepanek esimene lugemine lõpetada
Otsus: Teha ettepanek määrata muudatusettepanekute tähtajaks 10 tööpäeva 13.02.2019 17:15
Otsus: Määrata ettekandjaks komisjoni liige Viktor Vassiljev
Algatamine
14.01.2019 Komisjoni istung esmaspäev, 14.01.2019 kell 11.10
Otsus: Küsida õigus- ja analüüsiosakonna arvamust Riigikogu otsuse "Rahvastikupoliitika põhialused aastani 2035" eelnõu (779 OE) kohta

Protokoll

Protokoll

18.12.2018 Menetlusse võetud
17.12.2018 Algatatud

Arvamused

Tagasiside
 

Prindi

Helgi Kundla