Leht, mida soovite vaadata, asub veebi täisversioonis. Kas soovite vaadata täisversiooni?

Edasi

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Rahanduskomisjon
Algatatud: 29.04.2001
Juhtivkomisjon: Rahanduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Kalle Jürgenson

Tekstid

751 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
07.06.2001 Arhiveeritud
07.06.2001 Avaldatud Riigi Teatajas
31.05.2001 Saadetud Riigikantseleile
30.05.2001 Jõustunud
30.05.2001 Allakirjutatud
Esimene lugemine
28.05.2001 Vastu võetud
Algatamine
29.04.2001 Algatatud
Tagasiside