Leht, mida soovite vaadata, asub veebi täisversioonis. Kas soovite vaadata täisversiooni?

Edasi

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Rahanduskomisjon
Algatatud: 08.10.2001
Juhtivkomisjon: Rahanduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Kalle Jürgenson

Tekstid

873 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
27.11.2001 Arhiveeritud
20.11.2001 Saadetud Riigikantseleile
19.11.2001 Jõustunud
19.11.2001 Allakirjutatud
Esimene lugemine
14.11.2001 Vastu võetud
Algatamine
08.10.2001 Algatatud
Tagasiside