Leht, mida soovite vaadata, asub veebi täisversioonis. Kas soovite vaadata täisversiooni?

Edasi

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Väliskomisjon
Algatatud: 31.05.2021
Juhtivkomisjon: Väliskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Mihhail Lotman
Vastutav ametnik: Ivar Mölder

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette  arvata delegatsiooni koosseisust välja delegatsiooni juhi asetäitja Johannes Kert ning liikmed Urmas Espenberg, Marek Jürgenson ja Üllar Saaremäe. Eelnõu näeb nimetada delegatsiooni juhi asetäitjaks Sven Sester ja nimetada delegatsiooni liikmeteks Yoko Alender, Hele Everaus, Andres Metsoja ja Anti Poolamets.

Tekstid

399 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
11.06.2021 Avaldatud Riigi Teatajas
09.06.2021 SAADETUD RT
Esimene lugemine
09.06.2021 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 9.06.2021 14:00
Otsus: Vastuvõetud
03.06.2021 Komisjoni istung neljapäev, 3.06.2021 kell 14.00
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 08.06.2021 10:00
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus
Otsus: Määrata ettekandjaks Mihhail Lotman

Asendusliikme volitus (Marko Šorin) asice

Asendusliikme volitus (Marko Šorin)

Asendusliikme volitus (Oudekki Loone)

Asendusliikme volitus (Tiiu Aro)

Protokoll asice

Protokoll

Asendusliikme volitus (Jaak Juske)

Asendusliikme volitus (Jaak Juske) asice

Algatamine
01.06.2021 Menetlusse võetud
31.05.2021 Algatatud
Tagasiside
 

Prindi

Ivar Mölder

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraadile vastav kvalifikatsioon)
  • Eriala
    Mehaanikainsener ( - 1986)
  • Õppeasutus
    Tallinna Polütehniline Instituut