Leht, mida soovite vaadata, asub veebi täisversioonis. Kas soovite vaadata täisversiooni?

Edasi

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Väliskomisjon
Algatatud: 11.03.2020
Juhtivkomisjon: Väliskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Raivo Tamm
Vastutav ametnik: Ivar Mölder

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette nimetada Eesti delegatsiooni asendusliikmeks Raimond Kaljulaid Indrek Saare asemel. Ettepaneku vahetuseks tegi Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon.

Tekstid

160 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
13.05.2020 Avaldatud Riigi Teatajas
12.05.2020 SAADETUD RT
Esimene lugemine
12.05.2020 Täiskogu korraline istung teisipäev, 12.05.2020 10:00
Otsus: Vastuvõetud
04.05.2020 Komisjoni istung esmaspäev, 4.05.2020 kell 11.00
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 12.05.2020 10:00
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus
Otsus: Määrata ettekandjaks väliskomisjoni liige Raivo Tamm

VÄLK_protokoll_04.05.2020.asice

VÄLK_protokoll_20200504.pdf

Algatamine
12.03.2020 Menetlusse võetud
11.03.2020 Algatatud
Tagasiside
 

Prindi

Ivar Mölder

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraadile vastav kvalifikatsioon)
  • Eriala
    Mehaanikainsener ( - 1986)
  • Õppeasutus
    Tallinna Polütehniline Instituut