Leht, mida soovite vaadata, asub veebi täisversioonis. Kas soovite vaadata täisversiooni?

Edasi

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Väliskomisjon
Algatatud: 18.01.2017
Juhtivkomisjon: Väliskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Andres Herkel
Vastutav ametnik: Ivar Mölder

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette arvata delegatsiooni koosseisust välja Mati Raidma ja nimetada tema asemele delegatsiooni liikmeks Toomas Vitsut ning delegatsiooni asendusliikmeks Urve Tiidus.

Tekstid

372 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
08.02.2017 Avaldatud Riigi Teatajas
Esimene lugemine
07.02.2017 Täiskogu korraline istung teisipäev, 7.02.2017 10:00
Otsus: Vastuvõetud
23.01.2017 Komisjoni istung esmaspäev, 23.01.2017 11:00
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 07.02.2017 10:00
Otsus: Teha ettepanek esimene lugemine lõpetada
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus
Otsus: Määrata ettekandjaks väliskomisjoni liige Andres Herkel

Protokoll

Protokoll

Algatamine
19.01.2017 Menetlusse võetud
18.01.2017 Algatatud
Tagasiside
 

Prindi

Ivar Mölder