Leht, mida soovite vaadata, asub veebi täisversioonis. Kas soovite vaadata täisversiooni?

Edasi

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Väliskomisjon
Algatatud: 18.09.2018
Juhtivkomisjon: Väliskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Maire Aunaste
Vastutav ametnik: Ivar Mölder

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette arvata delegatsiooni koosseisust välja delegatsiooni asendusliige Urve Tiidus ja nimetada delegatsiooni asendusliikmeks Mati Raidma.

Tekstid

691 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
12.10.2018 Avaldatud Riigi Teatajas
Esimene lugemine
11.10.2018 Täiskogu korraline istung neljapäev, 11.10.2018 10:00
Otsus: Vastuvõetud
24.09.2018 Komisjoni istung esmaspäev, 24.09.2018 11:00
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda esimeseks lugemiseks 11.10.2018 10:00
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus ja eelnõu otsusena vastu võtta
Otsus: Määrata ettekandjaks väliskomisjoni liige Maire Aunaste

Protokoll

Protokoll

Algatamine
18.09.2018 Menetlusse võetud
18.09.2018 Algatatud
Tagasiside
 

Prindi

Ivar Mölder

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraadile vastav kvalifikatsioon)
  • Eriala
    Mehaanikainsener ( - 1986)
  • Õppeasutus
    Tallinna Polütehniline Instituut