Leht, mida soovite vaadata, asub veebi täisversioonis. Kas soovite vaadata täisversiooni?

Edasi

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Peeter Kreitzberg, Tiit Toomsalu, Mihhail Stalnuhhin, Väino Linde, Neinar Seli, Evelyn Sepp, Ants Käärma, Nelli Privalova, Arvo Jaakson, Ivi Eenmaa, Laine Tarvis, Andres Lipstok, Viktor Andrejev, Toivo Tootsen, Ando Leps, Küllo Arjakas, Toomas Varek, Teet Helm, Kalev Kukk, Georg Pelisaar, Urmas Laht, Sergei Ivanov, Jüri Võigemast, Arvo Haug, Meelis Atonen, Toomas Vilosius, Andres Taimla, Tõnu Kauba, Tiit Käbin, Erika Salumäe, Ants Ruusmann, Jaak Aab, -, Olev Raju, Ülo Tärno, Viive Rosenberg, Koit Pikaro, Maret Maripuu, Indrek Meelak, Anti Liiv
Algatatud: 07.10.2002
Juhtivkomisjon: Põhiseaduskomisjon
Vastutav ametnik: Ülle Madise

Tekstid

1181 SE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
17.10.2005 Jõustunud
25.03.2003 Arhiveeritud
25.03.2003 Avaldatud Riigi Teatajas
13.03.2003 Saadetud Riigikantseleile
12.03.2003 Välja kuulutatud
26.02.2003 Saadetud Vabariigi Presidendile
25.02.2003 Arhiveeritud
25.02.2003 Allakirjutatud
Kolmas lugemine
25.02.2003 Vastu võetud
Teine lugemine
22.01.2003 Teine lugemine lõpetatud
Esimene lugemine
16.10.2002 Esimene lugemine lõpetatud
15.10.2002 ARUTELU POOLELI
Algatamine
07.10.2002 Algatatud
Tagasiside