Leht, mida soovite vaadata, asub veebi täisversioonis. Kas soovite vaadata täisversiooni?

Edasi

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Vabariigi Valitsus
Algatatud: 11.09.2002
Juhtivkomisjon: Majanduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Andres Lipstok

Tekstid

1156 SE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
01.11.2002 Saadetud Riigikantseleile
31.10.2002 Välja kuulutatud
25.10.2002 Saadetud Vabariigi Presidendile
24.10.2002 Allakirjutatud
Teine lugemine
23.10.2002 Vastu võetud
Esimene lugemine
16.10.2002 Esimene lugemine lõpetatud
Algatamine
11.09.2002 Algatatud
Tagasiside