Leht, mida soovite vaadata, asub veebi täisversioonis. Kas soovite vaadata täisversiooni?

Edasi

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Toomas Varek, Liina Tõnisson, Jüri Šehovtsov
Algatatud: 16.04.2003
Juhtivkomisjon: Rahanduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Raivo Järvi

Tekstid

37 SE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
07.07.2003 Jõustunud
27.06.2003 Arhiveeritud
27.06.2003 Avaldatud Riigi Teatajas
20.06.2003 Saadetud Riigikantseleile
20.06.2003 Välja kuulutatud
18.06.2003 Saadetud Vabariigi Presidendile
18.06.2003 Allakirjutatud
Kolmas lugemine
12.06.2003 Vastu võetud
Teine lugemine
10.06.2003 Teine lugemine lõpetatud
Esimene lugemine
04.06.2003 Esimene lugemine lõpetatud
Algatamine
16.04.2003 Algatatud
Tagasiside