Leht, mida soovite vaadata, asub veebi täisversioonis. Kas soovite vaadata täisversiooni?

Edasi

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Vabariigi Valitsus
Ühendatud: 15.11.2000
Juhtivkomisjon: Rahanduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Kalle Jürgenson

Tekstid

1313 SE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
01.01.2001 Jõustunud
12.12.2000 Arhiveeritud
12.12.2000 Avaldatud Riigi Teatajas
04.12.2000 Saadetud Riigikantseleile
01.12.2000 Välja kuulutatud
28.11.2000 Saadetud Vabariigi Presidendile
23.11.2000 Allakirjutatud
Teine lugemine
23.11.2000 Vastu võetud
15.11.2000 Ühendatud
Tagasiside