Leht, mida soovite vaadata, asub veebi täisversioonis. Kas soovite vaadata täisversiooni?

Edasi

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Vabariigi Valitsus
Algatatud: 30.05.2001
Juhtivkomisjon: Rahanduskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Kalle Jürgenson

Tekstid

788 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
29.10.2001 Arhiveeritud
22.10.2001 Saadetud Riigikantseleile
21.10.2001 Jõustunud
21.10.2001 Allakirjutatud
17.10.2001 Jõustunud
Esimene lugemine
16.10.2001 Vastu võetud
Algatamine
30.05.2001 Algatatud
Tagasiside