Leht, mida soovite vaadata, asub veebi täisversioonis. Kas soovite vaadata täisversiooni?

Edasi

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Väliskomisjon
Algatatud: 16.01.2017
Juhtivkomisjon: Väliskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Marko Šorin
Vastutav ametnik: Ivar Mölder

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette arvata delegatsiooni koosseisust välja delegatsiooni liige Mailis Reps ja nimetada delegatsiooni liikmeks Andrei Novikov. Juhtivkomisjoniks määrati väliskomisjon.

Tekstid

371 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
31.01.2017 Avaldatud Riigi Teatajas
Esimene lugemine
26.01.2017 Täiskogu korraline istung neljapäev, 26.01.2017 10:00
Otsus: Vastuvõetud
17.01.2017 Komisjoni istung teisipäev, 17.01.2017 14:00
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 26.01.2017 10:00
Otsus: Teha ettepanek esimene lugemine lõpetada
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus
Otsus: Määrata ettekandjaks väliskomisjoni liige Marko Šorin

Protokoll

Protokoll

Algatamine
16.01.2017 Menetlusse võetud
16.01.2017 Algatatud
Tagasiside
 

Prindi

Ivar Mölder