Leht, mida soovite vaadata, asub veebi täisversioonis. Kas soovite vaadata täisversiooni?

Edasi

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Andres Varik, Villu Reiljan, Jaanus Männik, Arnold Rüütel, Mai Treial, Arvo Sirendi, Janno Reiljan, Jaan Pöör, Elmar Truu
Algatatud: 02.05.2001
Juhtivkomisjon: Sotsiaalkomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Endel Paap
Vastutav ametnik: Aimi Kaldre

Tekstid

758 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
15.11.2001 Arhiveeritud
15.11.2001 Avaldatud Riigi Teatajas
08.11.2001 Saadetud Riigikantseleile
07.11.2001 Jõustunud
07.11.2001 Allakirjutatud
Esimene lugemine
06.11.2001 Vastu võetud
Algatamine
02.05.2001 Algatatud
Tagasiside