Leht, mida soovite vaadata, asub veebi täisversioonis. Kas soovite vaadata täisversiooni?

Edasi

Riigikogu

Eelnõu andmed

Algataja: Väliskomisjon
Algatatud: 31.05.2021
Juhtivkomisjon: Väliskomisjon
Juhtivkomisjoni esindaja: Imre Sooäär
Vastutav ametnik: Ivar Mölder

Eelnõu algteksti tutvustus

Eelnõu näeb ette  arvata delegatsiooni koosseisust välja delegatsiooni asendusliige Johannes Kert ja nimetada delegatsiooni juht Sven Sester delegatsiooni asendusliikmeks. Eelnõu näeb ette nimetada delegatsiooni juhiks Mati Raidma.

Tekstid

398 OE Eelnõu menetluskäik

Jõustamine
11.06.2021 Avaldatud Riigi Teatajas
09.06.2021 SAADETUD RT
Esimene lugemine
09.06.2021 Täiskogu korraline istung kolmapäev, 9.06.2021 14:00
Otsus: Vastuvõetud
03.06.2021 Komisjoni istung neljapäev, 3.06.2021 kell 14.00
Otsus: Teha ettepanek võtta eelnõu täiskogu päevakorda 08.06.2021 10:00
Otsus: Teha ettepanek viia läbi eelnõu lõpphääletus
Otsus: Määrata ettekandjaks Imre Sooäär

Asendusliikme volitus (Marko Šorin) asice

Asendusliikme volitus (Marko Šorin)

Asendusliikme volitus (Jaak Juske) asice

Asendusliikme volitus (Oudekki Loone)

Asendusliikme volitus (Tiiu Aro)

Protokoll asice

Protokoll

Asendusliikme volitus (Jaak Juske)

Algatamine
01.06.2021 Menetlusse võetud
31.05.2021 Algatatud
Tagasiside
 

Prindi

Ivar Mölder

Haridus

  • Haridustase
    Kõrgharidus (magistrikraadile vastav kvalifikatsioon)
  • Eriala
    Mehaanikainsener ( - 1986)
  • Õppeasutus
    Tallinna Polütehniline Instituut