Leht, mida soovite vaadata, asub veebi täisversioonis. Kas soovite vaadata täisversiooni?

Edasi

Riigikogu

Otsi Riigikogu liikme hääletust

Vali rippmenüüst Riigikogu liikme nimi ja klikka "Otsi" nupul.

Otsi Riigikogu liikme nimi järgi

Hääletused: Marko Mihkelson

Kohaloleku kontrolli info kajastab ainult kohalolekut või puudumist konkreetse kohaloleku kontrolli tegemise hetkel, mitte tervel istungipäeval.
27.02.2020 / 11:22
Ei hääletanudEi hääletanud
1. muudatusettepanek Tubakaseaduse ning alkoholi-, tubaka-, kütuse- ja elektriaktsiisi seaduse muutmise seadus
09.03.2020 / 15:07
PuudubPuudub
Kohaloleku kontroll
09.03.2020 / 15:08
PuudubPuudub
Päevakorra kinnitamine
10.03.2020 / 10:00
PuudubPuudub
Kohaloleku kontroll
10.03.2020 / 10:09
PooltPoolt
Lõpphääletus Äriseadustiku muutmise seadus (osa võõrandamine)
11.03.2020 / 12:00
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
11.03.2020 / 14:37
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
11.03.2020 / 18:55
VastuVastu
Muutmata kujul uuesti vastuvõtmine Kogumispensionide seaduse ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seadus (kohustusliku kogumispensioni reform)
12.03.2020 / 10:03
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
12.03.2020 / 13:00
PooltPoolt
Tööaja pikendamine
16.03.2020 / 15:04
PuudubPuudub
Kohaloleku kontroll
16.03.2020 / 15:09
PuudubPuudub
Päevakorra kinnitamine
16.03.2020 / 15:10
PuudubPuudub
Töö ajagraafiku muutmine
16.03.2020 / 15:12
PuudubPuudub
Lõpphääletus Vedelkütuse seaduse muutmise seadus
18.03.2020 / 12:01
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
23.03.2020 / 15:03
PuudubPuudub
Kohaloleku kontroll
23.03.2020 / 15:05
PuudubPuudub
Töö ajagraafiku muutmine
23.03.2020 / 15:07
PuudubPuudub
Päevakorra kinnitamine
25.03.2020 / 12:01
PuudubPuudub
Kohaloleku kontroll
02.04.2020 / 12:07
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
Tagasiside