Leht, mida soovite vaadata, asub veebi täisversioonis. Kas soovite vaadata täisversiooni?

Edasi

Riigikogu

Otsi Riigikogu liikme hääletust

Vali rippmenüüst Riigikogu liikme nimi ja klikka "Otsi" nupul.

Otsi Riigikogu liikme nimi järgi

Hääletused: Marko Mihkelson

Kohaloleku kontrolli info kajastab ainult kohalolekut või puudumist konkreetse kohaloleku kontrolli tegemise hetkel, mitte tervel istungipäeval.
18.03.2020 / 12:01
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
23.03.2020 / 15:03
PuudubPuudub
Kohaloleku kontroll
23.03.2020 / 15:05
PuudubPuudub
Töö ajagraafiku muutmine
23.03.2020 / 15:07
PuudubPuudub
Päevakorra kinnitamine
25.03.2020 / 12:01
PuudubPuudub
Kohaloleku kontroll
02.04.2020 / 12:07
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
02.04.2020 / 12:09
PooltPoolt
Päevakorra kinnitamine
02.04.2020 / 12:11
PooltPoolt
Lõpphääletus Eesti Panga seaduse muutmise seadus
06.04.2020 / 15:06
Ei hääletanudEi hääletanud
Ettepaneku hääletamine
06.04.2020 / 15:34
Ei hääletanudEi hääletanud
2. muudatusettepanek Sotsiaalhoolekande seaduse, puuetega inimeste sotsiaaltoetuste seaduse ning tööturuteenuste ja -toetuste seaduse muutmise seadus
07.04.2020 / 10:00
PuudubPuudub
Kohaloleku kontroll
07.04.2020 / 10:20
Ei hääletanudEi hääletanud
Tagasi lükkamine Ravikindlustuse seaduse muutmise seadus
08.04.2020 / 12:01
PuudubPuudub
Kohaloleku kontroll
08.04.2020 / 14:02
PuudubPuudub
Lõpphääletus Sotsiaalhoolekande seaduse, puuetega inimeste sotsiaaltoetuste seaduse ning tööturuteenuste ja -toetuste seaduse muutmise seadus
13.04.2020 / 15:05
PooltPoolt
Päevakorra kinnitamine
13.04.2020 / 15:04
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
13.04.2020 / 18:22
PooltPoolt
2. muudatusettepanek 2020. aasta riigi lisaeelarve seadus
13.04.2020 / 15:07
Ei hääletanudEi hääletanud
Töö ajagraafiku muutmine
13.04.2020 / 16:06
PooltPoolt
2. muudatusettepanek Riigikogu otsus "Stabiliseerimisreservi vahendite kasutusele võtmine"
13.04.2020 / 16:09
Ei hääletanudEi hääletanud
Lõpphääletus Riigikogu otsus "Stabiliseerimisreservi vahendite kasutusele võtmine"
Tagasiside