Leht, mida soovite vaadata, asub veebi täisversioonis. Kas soovite vaadata täisversiooni?

Edasi

Riigikogu

Otsi Riigikogu liikme hääletust

Vali rippmenüüst Riigikogu liikme nimi ja klikka "Otsi" nupul.

Otsi Riigikogu liikme nimi järgi

Hääletused: Urmas Reinsalu

Kohaloleku kontrolli info kajastab ainult kohalolekut või puudumist konkreetse kohaloleku kontrolli tegemise hetkel, mitte tervel istungipäeval.
10.02.2021 / 14:16
Ei hääletanudEi hääletanud
Lõpphääletus Käibemaksuseaduse ja tolliseaduse muutmise seadus
10.02.2021 / 14:56
Ei hääletanudEi hääletanud
II lugemise katkestamine Vangistusseaduse muutmise ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seadus (arestimaja ülesannete üleandmine)
11.02.2021 / 10:02
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
11.02.2021 / 10:11
PooltPoolt
Lõpphääletus Toiduseaduse muutmise seadus
15.02.2021 / 15:09
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
15.02.2021 / 16:07
VastuVastu
Päevakorra kinnitamine
15.02.2021 / 16:38
PooltPoolt
Ettepaneku hääletamine
15.02.2021 / 17:47
PooltPoolt
Lõpphääletus Riigikogu avaldus "Euroopa Liidu ühtse välispoliitika toetuseks ja kodanikuvabaduste kaitseks Venemaal"
16.02.2021 / 10:27
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
16.02.2021 / 12:30
Ei hääletanudEi hääletanud
Tööaja pikendamine
17.02.2021 / 12:00
PuudubPuudub
Kohaloleku kontroll
17.02.2021 / 14:02
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
17.02.2021 / 15:25
Ei hääletanudEi hääletanud
Ettepaneku hääletamine
17.02.2021 / 16:02
Ei hääletanudEi hääletanud
Lõpphääletus Vangistusseaduse muutmise ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seadus (arestimaja ülesannete üleandmine)
18.02.2021 / 10:04
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
22.02.2021 / 15:04
PuudubPuudub
Kohaloleku kontroll
22.02.2021 / 15:06
Ei hääletanudEi hääletanud
Päevakorra kinnitamine
23.02.2021 / 10:00
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
25.02.2021 / 10:07
KohalKohal
Kohaloleku kontroll
08.03.2021 / 15:11
PuudubPuudub
Kohaloleku kontroll
Tagasiside